Bayram Ali Keleş

Bayram Ali Keleş

Tüm Makaleleri

Ege'de Yenigün Gazetesi S. Yazı İşleri Müdürü

Kalem parfüme ve  kompakt floresan Ampullere Dikkat!

Özellikle gençleri avucunun içine alan uyuşturucu kullanımı her geçen gün daha büyük sorun olmaya devam ediyor.

Fotoğrafına Bile Tahammül Edemezken Nasıl Beraber Çalışacaksınız?

Uşak Belediye Başkan Odasındaki  Recep Tayyip Erdoğan Fotoğrafı sorun oldu. Uşak’ın yeni belediye başkanı bu anlamda İstanbul ve Ankara büyükşehir başkanlarını da geride bıraktı.

Yaşlılar faturayı kesti

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2023 yılını kapsayan istatistiklerle yaşlılar raporunu yayınlamış ve bu raporda, 2019-2023 yılları arasında yaşlı nüfusun yoksulluk oranına yer vermişti.

İhtiyacımızdan 6 kat fazla üretiyoruz ama bulamıyoruz!

Türkiye İstatistik Kurumu 2022/2023 piyasa dönemine ait bitkisel ürün denge tablolarını açıkladı. Buna göre Bitkisel ürünlerde en yüksek yeterlilik derecesi yüzde 683,5 ile fındıkta gerçekleşti.

Uşak Araştır-Ma ve Geliştir-Me Hastanesi!

Uşak Üniversitesine Tıp Fakültesinin açılması için bir çok kişi mücadele etmişti. Ben de şehrimizde bir Tıp Fakültesi açılmasını isteyenlerdendim.

Uşak’ta Fizik Tedavi Ünitesi Randevu Tarihi Veremiyor

Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Polikliniğine 21 Ağustos 2023 tarihinde bel ağrısı şikayetiyle başvurdum. Doktorum fizik tedavi tavsiye etti ve kağıdıma...

Buraları Hiç Denetleyen Yok Mu?

Uşak 7 kilometre mesafedeki Mende köyünde terk edilmiş madenler hem bölgenin çevreyle uyumunu bozuyor hem tehlike saçıyor. 

Uşak Belediyesinin Parası Bu kadar Çok Mu?

Uşak Belediyesi ticaret işletmem var diye parkların aydınlatmasını ticarethane grubundan ödemiş. İşletmesini dağıtım şirketine devretme seçeneği varken bunu da kullanmamış. Faturanın sadece yüzde 10’n...

Polis Kantininde Nakit Para Geçmiyor!

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü önünde hizmet veren polis kantininde nakit para geçmiyor. Vatandaşlar buradan sadece banka kartlarıyla alışveriş yapabiliyor.

Bu Yönetmelik Uşak’taki Kaldırım İşgalini Bitirir Mi?

Yaya Yolları ve Kaldırımların Tasarım Kuralları  Hakkındaki Yönetmelik 07 Kasım 2023 tarih ve 32362 sayılı resmi gazetede yayımlandı. Yönetmelikte kaldırımların nasıl yapılacağı en ince detayına kadar...