Adaylar ve aday adayları projelerini bir bir açıklıyorlar. Ben de Uşak’ta gerekli olduğunu düşündüğüm bazı projeleri buraya yazıyorum;

Yerel seçimler yaklaştı…
Adaylar ve aday adayları projelerini bir bir açıklıyorlar.
Ben de Uşak’ta gerekli olduğunu düşündüğüm bazı projeleri buraya yazıyorum;
1-    ESRA EROL TURLARI
-Uşak, Aydın, Balıkesir, Denizli ve bir çok ilde ciddi bir ihtiyaç var. Anadolu illeri bu konuda yanıp tutuşuyor. Her gün gündüz kuşağında en çok izlenen program olan Esra Erol’a hafta 100 ev hanımını göndermeleri gerekiyor. Esra Erol turları belediye denetiminde gerçekleşmeli.
2- TERMAL TAYT PROJESİ
-Belediye Başkan adayları ve aday adayları, termal ve jeotermal projeler sunuyor. Bana göre uygulanacak en kolay ve verimli proje termal tayt projesidir. Termal taytlar her vatandaşın beden ölçülerine göre belediye tarafından dağıtılmalı ve halkımız sıcak tutulmalıdır. 65 yaş ve üzerine ise yün içlik daha yararlı olacaktır. 
3- HER MAHALLEYE DEDİKOKU MERKEZİ
-Gördüğüm kadarıyla vatandaşımızın büyük bölümü dedikodu sporuyla uğraşıyor. Fakat bazen bu konuda uygun alan veya mekan bulmakta zorlanıyor. Her mahalleye büyüklüğüne göre dedikodu merkezleri kurulmalıdır. Vatandaşımıza burada uygun gıybet ve dedikodu yapma olanağı tanınmalıdır. Çay ve zaman zaman sıcak tarhana servisi belediye tarafından ücretsiz olmalıdır. 
4- ÇOK LAF AZ İŞ MERKEZLERİ
-İş değil işsizlik merkezleri olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Buraya çok laf ve az iş konusunda uzman elemanlar yerleştirilmeli ve işsiz gençlerimiz burada oyalanmalıdır.
5- ŞİFRE KIRMA HİZMETİ
-Günümüzde TV yayıncılığı artık dijitale evrildi. Paralı kanallar var ve çoğu vatandaşımız bu imkanlardan yararlanamıyor. Belediye bir şifre kırma ekibi kurup, ALO 153 üzerinden bedava maç ve film izlemek isteyenlere hizmet sağlamalıdır. 
6-HER MAHALLEYE 1 AVM 
-Gördüğüm kadarıyla vatandaşımız yeşil alanı pek umursamıyor. Halkımız AVM’lerin de hastası. Bazen ilimizdeki dernek ve kuruluşlar ‘Yeşil alan’ diye inim inim inlese de, halkımızın pek umurunda olan bir konu değil bu. Vatandaşın genel düşüncesi, her mahallede bir AVM olması yönünde. Vatandaşın yüzde 70’inden fazlası AVM istiyor. 
7 – KREŞLERİ BIRAKIN HUZUREVİ KURUN
-Çağımız öyle güzel bir çağ haline geldi ki; artık komşu komşuyu görmüyor. Bunu da geçtim yaşlanan anne ve babalara bakacak adam arayan çok sayıda insan var. Huzurevi desen tıka basa dolu. Belediye, her mahalleye bir huzurevi yapmalı. 
8- YAŞAM KOÇU PİYASASINA BİR DENGE GETİRİN ARTIK! 
-Sosyal belediyecilik kolay iş değil. Halkın her sorunu düşünülmeli. Günümüzde her köşe başında mantar gibi yaşam koçları kol geziyor. Belediyemiz halkımızın yaşam boyu koçluğunu üstlenmeli. Belediye yaşam koçu piyasasına bir denge unsuru getirmeli. 
Şimdilik bu projeler gönlümüzden geçenler😊