Ege'de Yenigün'ün Uşak haber özetleri;

1-Uşak’ta Fahiş Fiyatların Düşürülmesi Teklifi CHP’nin Oylarıyla Reddedildi

Uşak’ta Kayaağıl termal tesisi ve çay fiyatlarının yapılan fahiş zamların geri alınmasını isteyen İYİ Parti Grubu’nun önerisi CHP’nin Uşak Belediye Meclisi üyelerinin oylarıyla reddedildi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

2-1 Mayıs'taki kriz nedeniyle Ali Karaoba'ya tepki: Bu üslup yakışmadı, özür dilemeniz lazım

1 Mayıs kutlamaları sırasında, tertip komitesini Belediye Başkanı Özkan Yalım’a yalakalık yapmakla suçlayan CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba’ya tepki gösterildi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

3-Uşak’ta Yeşilay Bisiklet Turu Düzenlenecek

Türkiye genelinde 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenecek olan 11. Geleneksel Yeşilay Bisiklet Turu, 5 Mayıs 2024 Pazar günü Uşak’ta da düzenlenecek

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

4-Uşak'ta Üretim Yapan Firmaya İhracat Ödülü

Ege Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği tarafından 2023 yılında en çok ihracat yapan şirketlere törenle ödülleri takdim edildi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

5-Uşak’ta Arızalanan Sokak Lambaları Uzaktan Aydınlatılacak

Elektrik dağıtım şirketi OEDAŞ, kırsal kesimlerdeki sokak aydınlatmalarında ağaç dalı teması veya rüzgar gibi nedenlerle oluşan ve fiziki onarım gerektirmeyen geçici arızalara uzaktan müdahale etmek için “Uzaktan Aydınlat” isimli bir Ar-Ge projesi yürütüyor.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

6-17 Yıldır Boşanmaya Çalışan Eşmeli Yunus Erdoğan, Adalet Arıyor

Emekli emniyet mensubu Yunus Erdoğan, eşinden bir türlü boşanamadığı için dert yandı. 28 yıl boyunca Eşme Kaymakamlığında müdür şoförlüğü ve Kaymakam korumalığı yapan Yunus Erdoğan, yaşadıklarını anlattı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

7-Uşak Milletvekili Karaoba'dan söz verilmeme tepkisi

Uşak'ta yürüyüş için Uşak Belediyesi eski hizmet binası önünde toplanan sendika üyeleri, İsmet Paşa Caddesi'nden 15 Temmuz Şehitleri Meydanı'na yürüdü.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: Duygu Bekmezci